Drogie Panie,

zakupy odzieży przez internet zawsze są trudną decyzją ze względu na brak możliwości przymierzenia. Staramy się opisywać każdy produkt osobno w tabelach rozmiarów i w przypadku poprawnego pomiaru własnej sylwetki produkt powinien leżeć dobrze.

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom wprowadziliśmy promocję: Darmowy zwrot przy pierwszym zamówieniu w naszym sklepie internetowym poprzez Orlen Paczkę!

Jeśli jeszcze nie zamówiła Pani żadnego produktu w naszym sklepie internetowym, ponieważ nie wie Pani jak będzie prezentował się nasz produkt, nic nie stoi na przeszkodzie, aby bezpłatnie odesłać paczkę! Niezależnie czy to byłoby całe zamówienie czy tylko część.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać darmowy zwrot poprzez Orlen Paczkę?

 1. Wystarczy złożyć swoje pierwsze zamówienie.
 2. Jeśli nie będzie Pani zadowolona z produktu lub chciałaby Pani go wymienić na inny proszę napisać do nas wiadomość. W tym celu można skorzystać z formularza bezpłatnego zwrotu na dole tej strony.
 3. W ciągu 2 dni roboczych wyślemy list przewozowy, który należy nakleić na paczkę.
 4. Prosimy o wypełnienie formularza zwrotu. Formularz zwrotu/wymiany dodajemy do paczki lub można pobrać go tutaj.
 5. Spakuj produkt do paczki, dodaj formularz zwrotu i nadaj w punkcie. Lista punktów dostępna jest tutaj.
 6. Po odebraniu paczki w ciągu 14 dni zrobimy zwrot pieniędzy na konto. Przeważnie są to 2-3 dni robocze.

Gdzie mogę nadać paczkę?

Paczkę można nadać w jednym z ponad kilku tysięcy punktów w całej Polsce: Kliknij tutaj i sprawdź, gdzie można nadać paczkę.

Czy mogę bezpłatnie wymienić produkt?

Tak, wszystkie wymiany wysyłamy bezpłatnie kurierem InPost lub do Paczkomatu. Jednak tylko przy pierwszym zamówieniu można odesłać paczkę bezpłatnie. Jeśli jest to Pani kolejne zamówienie opis wymiany można przeczytać tutaj.

Są 2 możliwości wymiany produktu przy pierwszym zamówieniu:

 1. Po odesłaniu paczki w sposób opisany powyżej (należy wypełnić formularz wymiany), wymienione produkty wysyłamy po odebraniu paczki. Procedura ta może trwać od 5 do 8 dni roboczych.
 2. Dokonanie zwrotu paczki w sposób opisany powyżej oraz złożenie nowego zamówienia poprzez sklep internetowy lub telefonicznie. 

  Formularz bezpłatnego zwrotu

  Czy jest to Twoje pierwsze zamówienie?