Drogie Panie,

zakupy odzieży przez internet zawsze są trudną decyzją ze względu na brak możliwości przymierzenia. Staramy się opisywać każdy produkt osobno w tabelach rozmiarów i w przypadku poprawnego pomiaru własnej sylwetki produkt powinien leżeć dobrze.

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom wprowadziliśmy promocję: Darmowy zwrot przy pierwszym zamówieniu w naszym sklepie internetowym poprzez Orlen Paczkę!

Jeśli jeszcze nie zamówiła Pani żadnego produktu w naszym sklepie internetowym, ponieważ nie wie Pani jak będzie prezentował się nasz produkt, nic nie stoi na przeszkodzie, aby bezpłatnie odesłać paczkę! Niezależnie czy to byłoby całe zamówienie czy tylko część.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać darmowy zwrot poprzez Orlen Paczkę?

 1. Wystarczy złożyć swoje pierwsze zamówienie.
 2. Jeśli nie będzie Pani zadowolona z produktu lub chciałaby Pani go wymienić na inny proszę wypełnić formularz zgłoszeniowy wymiany/zwrotu na dole (na komórce) lub po prawej stronie (na komputerze/laptopie) tej strony.
 3. W ciągu 2 dni roboczych wyślemy list przewozowy, który należy wydrukować i nakleić na paczkę.
 4. Następnie należy wypełnić papierowy formularz zwrotu lub wymiany dołączony do paczki. Można go pobrać także w zakładce „Dokumenty do pobrania” >>
 5. Spakuj produkt do paczki, dodaj formularz zwrotu i nadaj w punkcie. Lista punktów dostępna jest tutaj >>
 6. Po odebraniu paczki w ciągu 14 dni zrobimy zwrot pieniędzy na konto lub bezpłatnie odeślemy wymienione produkty.

Gdzie mogę nadać paczkę?

Paczkę można nadać w jednym z ponad kilku tysięcy punktów w całej Polsce: Kliknij tutaj i sprawdź, gdzie można nadać paczkę.

Czy mogę bezpłatnie wymienić produkt?

Tak, wszystkie wymiany wysyłamy bezpłatnie kurierem InPost lub do Paczkomatu. Jednak tylko przy pierwszym zamówieniu można odesłać paczkę bezpłatnie.

Są 2 możliwości wymiany produktu przy pierwszym zamówieniu:

 1. Po odesłaniu paczki w sposób opisany powyżej (należy wypełnić formularz wymiany), wymienione produkty wysyłamy po odebraniu paczki. Procedura ta może trwać od 5 do 8 dni roboczych.
 2. Dokonanie zwrotu paczki w sposób opisany powyżej oraz złożenie nowego zamówienia poprzez sklep internetowy lub telefonicznie.

  Formularz zgłoszeniowy wymiany/zwrotu

  Czy jest było Twoje pierwsze zamówienie?

  Sposób zwrotu

  Sposób zwrotu

  Proszę wybrać temat:

  Wygodne zwroty- zwrot kurierem za jedyne 13,99zł!