W sklepie internetowym Tomasz Sar chcemy maksymalnie ułatwić Państwu proces płatności, zachowując jednocześnie najwyższe standardy bezpieczeństwa. Poniżej znajduje się lista dostępnych dla Państwa metod płatności.

1) Szybkie przelewy internetowe

Płatności On-line to szybka i prosta forma przelewu dostępna dla klientów którzy posiadają konto internetowe w swoim banku. Aby dokonać płatności, należy wybrać Przelewy24, a następnie wybrać odpowiedni bank, po czym zostaną Państwo przekierowani na stronę swojego banku. Po zaakceptowaniu formularza przelewu i potwierdzeniu transakcji, pieniądze zostaną do nas wysłane w ciągu kilku sekund.

Szybkie płatności obsługuje w naszym sklepie system Przelewy24. Umożliwia on wykonanie przelewu On-Line z większości banków w Polsce, a także wygodne płatności kartą VISA lub MasterCard.

2) Płatność za pobraniem: gotówką lub kartą

Za przesyłkę zapłacą Państwo w momencie jej odbioru (listonoszowi lub kurierowi). Towar zostanie wysłany do Państwa natychmiast po skompletowaniu zamówienia.

3) Płatność kartą przez Internet

Mają Państwo także możliwość płatności kartą przez Internet. Należy wybrać sposób płatności: Przelewy24, a następnie po przekierowaniu- płatność kartą. Po zaakceptowaniu formularza przelewu i potwierdzeniu transakcji, pieniądze zostaną do nas wysłane w ciągu kilku sekund.

4) Płatność BLIKiem

Mają Państwo także możliwość płatności BLIKiem. Należy wybrać sposób płatności: Przelewy24, a następnie po przekierowaniu- płatność BLIKiem. Po zaakceptowaniu formularza przelewu i potwierdzeniu transakcji, pieniądze zostaną do nas wysłane w ciągu kilku sekund.

5) Przelew tradycyjny

Mają Państwo także możliwość płatności przelewem tradycyjnym. Należy wybrać Przelewy24, a następnie przelew tradycyjny.

UWAGA:

  • Towary dostarczamy do Polski.
  • W przypadku zamówień za granicę prosimy o dane do wysyłki, abyśmy mogli wycenić przesyłkę. Zawsze staramy się zaproponować najlepszą opcję.
  • Dostawa realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firmy kurierskiej InPost.
  • Nie ma możliwość osobistego odbioru zamówionego towaru w siedzibie firmy.

DODATKOWE INFORMACJE:

Metody płatności - można przeczytać tutaj.

Koszt przesyłki i czas dostawy - można przeczytać tutaj.

Zwroty towaru - można przeczytać tutaj.

Wymiana towaru - można przeczytać tutaj.

Regulamin - można przeczytać tutaj.

Polityka prywatności - można przeczytać tutaj.

Najczęstsze pytania tutaj.

Przeczytaj co piszą o nas nasze klientki! tutaj.