W sklepie internetowym Tomasz Sar chcemy maksymalnie ułatwić Państwu proces płatności, zachowując jednocześnie najwyższe standardy bezpieczeństwa. Poniżej znajduje się lista dostępnych dla Państwa metod płatności.

1) Płatność za pobraniem: gotówką lub kartą

Za przesyłkę zapłacą Państwo kurierowi w momencie jej odbioru. Towar zostanie wysłany do Państwa natychmiast po skompletowaniu zamówienia.

2) Szybkie przelewy internetowe: Przelewy24

Płatności On-line to szybka i prosta forma przelewu dostępna dla klientów którzy posiadają konto internetowe w swoim banku. Aby dokonać płatności, należy wybrać Przelewy24, a następnie wybrać odpowiedni bank, po czym zostaną Państwo przekierowani na stronę swojego banku. Po zaakceptowaniu formularza przelewu i potwierdzeniu transakcji, pieniądze zostaną do nas wysłane w ciągu kilku sekund.

Szybkie płatności obsługuje w naszym sklepie system Przelewy24. Umożliwia on wykonanie przelewu On-Line z większości banków w Polsce.

3) PayPo

Kup teraz, zapłać za 30 dni! Płatność dostępna dla kwot od 40 do 1000 zł. Sprawdź szczegóły >>

4) Płatność kartą VISA

Mają Państwo także możliwość płatności kartą przez Internet. Należy wybrać sposób płatności: Przelewy24, a następnie po przekierowaniu- płatność kartą. Po zaakceptowaniu formularza przelewu i potwierdzeniu transakcji, pieniądze zostaną do nas wysłane w ciągu kilku sekund.

5) Płatność BLIKiem

Mają Państwo także możliwość płatności BLIKiem. Należy wybrać sposób płatności: Przelewy24, a następnie po przekierowaniu- płatność BLIKiem. Po zaakceptowaniu formularza przelewu i potwierdzeniu transakcji, pieniądze zostaną do nas wysłane w ciągu kilku sekund.

6) Google Pay

Lubisz płatności poprzez Google Pay? U nas także skorzystasz z tej formy zapłaty. Należy wybrać sposób płatności: Przelewy24, a następnie po przekierowaniu- Google Pay. Po zaakceptowaniu formularza przelewu i potwierdzeniu transakcji, pieniądze zostaną do nas wysłane w ciągu kilku sekund.

7) Raty

Mają Państwo także możliwość rozłożenia płatności na raty. Należy wybrać sposób płatności: Przelewy24, a następnie po przekierowaniu- Raty. Płatność ratalną obsługują: Alior Bank oraz mBank. Płatność dostępna powyżej 300 zł.

8) Przelew tradycyjny

Mają Państwo także możliwość płatności przelewem tradycyjnym bezpośrednio na nasze konto bankowe. Sprawdź nasz numer konta bankowego >>

UWAGA:

  • Dostawa realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firmy kurierskiej InPost.
  • Nie ma możliwość osobistego odbioru zamówionego towaru w siedzibie firmy.

DODATKOWE INFORMACJE:

Metody płatności >>

Koszt przesyłki i czas dostawy >>

Zwroty towaru >>

Wymiana towaru >>

Dokumenty do pobrania >>

Regulamin >>

Polityka prywatności >>

Najczęstsze pytania >>

Przeczytaj co piszą o nas nasze klientki! >>