„Piątek z Modą” #9: Spodnie z wysokim stanem

Spodnie damskie z wysokim stanem są świetnym wyborem dla każdej kobiecej figury!  Ten fason potrafi podkreślić talię, zamaskować niedoskonałości a także wyszczuplić.

Wysoki stan spodni to przede wszystkim komfort noszenia, dlatego tak chętnie sięgają po niego panie o szerszych biodrach.

Sylwetka klepsydry

Spodnie z wysokim stanem świetnie prezentują się na sylwetce klepsydry. Podkreślą talię, wydłużą i wyszczuplą całą sylwetkę. Szczególnie sprawdzą się tutaj modele o dopasowanym kroju.

Sylwetka jabłka

Dla pań o sylwetce jabłka zalecam wybór spodni z wysokim stanem zapinanych na guzik. Dzięki fasonowi sięgający okolicy pępka, dobrze przytrzyma brzuszek i wizualnie wyrówna kształty. Warto zastanowić się nad fasonem z prostymi nogawkami, który dodatkowo zrównoważy proporcje.

Sylwetka gruszki

Fasony z wysokim stanem są również polecane Paniom o krąglejszych biodrach i udach. Tutaj dobrym rozwiązaniem byłyby modele „mom fit”, których nogawka rozszerza się od linii bioder i zwęża na końcach, albo boyfriendy, czyli modele o luźniejszym kroju w nieco męskiej stylistyce.

Zabiegiem, który optycznie wydłuży nogi będzie wybór modelu o ciemnym odcieniu w parze z butami na wysokim obcasie w tym samym kolorze.

Wybór spodni z wysokim stanem będzie bardzo dobrym wyborem do stylizacji na co dzień jak i na specjalne okazje.

Wybrane modele spodni z wysokim stanem

Cały cykl porad „Piątek z Modą” można śledzić tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *