Garsonka miodowa z kołnierzem szalowym
Garsonka miodowa z kołnierzem szalowym
Garsonka miodowa z kołnierzem szalowym
Garsonka miodowa z kołnierzem szalowym
Garsonka miodowa z kołnierzem szalowym
Garsonka miodowa z kołnierzem szalowym
Miodowy żakiet z szalowym kołnierzem
Spódnica ołówkowa czarna 70 cm

Garsonka miodowa z kołnierzem szalowym

Rozmiar
528,00 zł
brutto / szt.
Cena regularna 528,00 zł / szt.
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
14-dniowe prawo zwrotu
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Po zakupie otrzymasz 528 pkt.

W razie pytań,

skontaktuj się: 798 327 027,
od poniedziałku do piątku w godzinach 8–15
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon z rabatem 25 zł na pierwsze zakupy.
Zapisz się
* minimalna kwota zamówienia wynosi 250 zł

Dlaczego warto kupować w sklepie internetowym TomaszSar.pl?

  1. Polski produkt – wszystkie ubrania szyjemy w naszej własnej szwalni
  2. Darmowa dostawa przez Orlen Paczkę – dla zamówień powyżej 200 zł
  3. 14 dni na zwrot lub wymianę bez podawania przyczyny
  4. Darmowa wymiana – wygodna i bezpłatna wymiana produktu
  5. Rozmiary od 34 do 56 – idealne dopasowanie dla każdej sylwetki
  6. Możliwość dopasowania różnych rozmiarów góry i dołu w tym samym kolorze
  7. Bezpieczne i wygodne formy płatności
  8. Setki pozytywnych opinii zadowolonych klientek
  9. Wysokiej jakości materiały – komfort noszenia i trwałość
Produkt wyprzedany
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.

W zestawie

Miodowy żakiet z szalowym kołnierzem
Miodowy żakiet z szalowym kołnierzem (1 szt.)
359,00 zł / szt.
Spódnica ołówkowa czarna 70 cm
Spódnica ołówkowa czarna 70 cm (1 szt.)
169,00 zł / szt.

Opis produktu

Elegancka garsonka miodowa z czarną spódnicą

Stylowa garsonka w odcieniu miodowym z klasyczną czarną spódnicą, uszyta z wysokiej jakości tkaniny o matowym wykończeniu. Materiał jest przyjemny w dotyku, nie gniecie się i doskonale układa się na sylwetce. Dzięki sprężystości tkaniny zapewnia swobodę ruchu i komfort podczas noszenia.

Charakterystyka garsonki:

  • Skład tkaniny: 61% Poliester, 33% Wiskoza, 6% Spandex
  • Odporny na zagniecenia i komfortowy w noszeniu
  • Można prać ręcznie lub w pralce w 30°C
  • Nie wymaga czyszczenia chemicznego
  • Odpowiednia na każdą porę roku

Elementy kompletu:

Żakiet: Elegancki fason z kołnierzem szalowym, który podkreśla linię szyi i optycznie wysmukla sylwetkę. Taliowany krój z cięciami francuskimi podkreśla kobiecą sylwetkę. Żakiet zapinany jest na 3 guziki, a jego dół został delikatnie zaokrąglony, co nadaje mu lekkości. Posiada podszewkę zapewniającą komfort noszenia.

Spódnica: Klasyczna czarna spódnica ołówkowa na pasku, idealnie dopasowująca się do sylwetki. Z przodu i z tyłu posiada zaszewki modelujące figurę. Zapinana na guzik i kryty zamek, co zapewnia estetyczne wykończenie. Rozcięcie z tyłu ułatwia swobodne poruszanie się. Spódnica posiada podszewkę dla jeszcze większego komfortu.

Uniwersalność i stylizacja:

Garsonka miodowa z czarną spódnicą jest doskonałym wyborem na uroczystości, spotkania biznesowe czy codzienne stylizacje. Kolor miodowy jest niezwykle uniwersalny i łatwo łączy się z różnego rodzaju ubraniami, zarówno w jednolitych barwach, jak i z wzorzystymi elementami.

Dodatkowe informacje:

Na życzenie klientek istnieję możliwość skrócenia spódnicy (bez prawa do zwrotu). Zachęcamy również do zakupu klasycznych czarnych spodni zwężanych, idealnie komponujących się z tym zestawem. Istnieje również możliwość zamówienia samego żakietu miodowego.

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie

4.97
Liczba wystawionych opinii: 60
Napisz swoją opinię
Za opinię otrzymasz 50 pkt.
w naszym programie lojalnościowym.
5
59
4
0
3
1
2
0
1
0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Super,towar w porzadku
2026-05-25
HANNA, GOŁKÓW
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Idealny krój, jakość i materiał
2026-05-07
Alina, Męcina
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Garsonka bardzo ładna, porządnie uszyta, żakiet na podszewce. Komplet bardzo elegancki. Polecam.
2026-04-20
Stanisława, Józefów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Otrzymany produkt odpowiada moim wymaganiom. Jestem bardzo zadowolona. Obsługa klienta związana z zamówieniem jest porofesjonalna.
2026-04-08
Jadwiga, Elbląg
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję.
2026-03-10
Lidiya, Katowice
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Pierwsza klasa
2026-02-11
Sylwia, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Marynarka piękna . Zamówiłam rozmiar 38 , taki jak noszę , jest idealna . Przesyłka szybka, a produkt starannie zapakowany. Polecam każdemu, kto szuka czegoś solidnego i dobrze wykonanego.
2026-02-06
Alina, Małdyty
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Mam 4 garnitury tej firmy , są bardzo wygodne, nie krępują ruchów , serdecznie polecam
2025-12-17
Monika, Sokołów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Spódnica elegancka, uniwersalna, pasuje do wszystkiego. Dostawa szybka. Pełne zadowolenie.
2025-10-08
Krystyna, Poznań
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Dobra jakość, ładny materiał, idealny.
2025-09-26
ELŻBIETA, WARSZAWA
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Kupilam kąplet żakiet i spodnie .Polecam ,komplet bardzo ladny za przystępną cene i zgodny z rozmiarem.
2025-09-16
Jerzy, Guzów
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Spodnica dobrze leży, wyszczupla sylwetkę, materiał nie gniecie się
2025-09-01
Krystyna, Margonin
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo ładna spódnica,klasyczna,elegancka
2025-08-21
Wioletta, Inowroclaw
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Żakiet bardzo ładny kolorystycznie, cienki dżersej układa się bardzo dobrze. Składanie zamówienia i płatności bez problemów. Bardzo szybka realizacja. Polecam
2025-07-24
Zofia, Głogów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Odszyty bardzo starannie.Poleca
2025-04-13
Irena, Jastrzębie Zdroj
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
spódnica super, świetny materiał, perfekcyjnie uszyta
2025-04-11
Renata, Rokietnica
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością materiału, z którego jest uszyta spódnica. Nie jest to ostatni produkt jaki zamówiłam od tego producenta.
2025-03-20
Anna, Kutno
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Świetny żakiet. Materiał miły w dotyku, oddychający. Bardzo dobrze się w nim czuję. Świetnie leży.... Już planuję kupić następny.
2025-03-18
Grażyna, Biała Podlaska
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Produkt godny polecenia
2025-03-18
Danuta, Lubliniec
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
3
Opinia potwierdzona zakupem
Dzień dobry,dużo rzeczy u Państwa kupuję.Zauważyłam,że rękawy są zbyt krótkie (ok 2cm) przy rozmiarze, który idealnie pasuje w pozostałych parametrach.Brakuje mi różnorodności- może projektant zaproponowałby inne rozwiązania matynarek? Sukienek typu np "mała czarna".Kupuję te rzeczy, bo są przystępne ceny,dobre kolory,materiał też ....niezły No i jest to POLSKA FIRMA!!!! Pozdrawiam serdecznie Danuta Bierbasz(moja ocena to raczej 3+ lub 4- zależy od produktu- wśrod zakupionych rzeczy znajdzie się też 1lub 2 piątki)
2025-02-26
DANUTA, WIELEŃ ROSKO
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo ładna spódnica. Długość odpowiednia, starannie uszyta. Pięknie dopasowana do mojego, wcześniej zakupionego, żakietu. Bardzo dziękuję
2025-01-30
Renata, Kraków
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Super spódnica,polecam.
2025-01-23
Elżbieta, Rąbino
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Żakiet w kolorze miodu jest tym samym jaki widać na zdjęciach przepiękny krój, kolor i mistrzowskie wykonanie. Firma Tomasz SAR po prostu zdobyła nowego klienta i myślę, że nie jednego bo na spotkaniu zebrał on bardzo pochlebne opinie wśród koleżanek a ja polecałam firmę
2025-01-21
Maria, Boglewice
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Żakiet pięknie uszyty,śliczny kolor, daję 5 gwiazdek.
2025-01-16
Barbara, Dziekanów Polski
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Spódnica bardzo fajna,polecam.
2025-01-14
Elżbieta, Rąbino
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Pięknue uszyta spódnica. Wymiary dokładnie takie jak podano. Elegancka i o takiej marzyłam. Polecam z całego serca.
2024-12-30
Ewelina, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 24 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Ok
2024-12-25
Urszula, Wrocław (Wrocław-Krzyki)
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobra obsługa i I cierpliwość w pomocy doboru kompletow
2024-12-16
Grażyna, Miejsce
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Jakość materiału i fason idealny.
2024-12-13
Malgorzata, Bogatynia
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Spódnica bardzo ładna , zgodna z opisem.
2024-12-06
Agnieszka, Zielonka
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
spódnica bardzo starannie uszyta, dobry materiał, niestety rozmiar niewłaściwy i musiałam odesłać
2024-11-15
Janina, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Dobrze uszyta,świetnie układa się na sylwetce.
2024-10-22
Izabela, Mińsk Mazowiecki
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobra jakość materiału. Produkt i jego rozmiar zgodny z opisem. Jedynie wydawało mi się po zdjęciach, że materiał jest trochę grubszy. Mimo to uważam zakup za udany. Polecam
2024-10-02
Paulina, Poznań
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Siostra jest ze spódnicy również zadowolona.
2024-09-25
Lidia, Turek
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Żakiet pięknie uszyty, kolor zgodny z tym na zdjęciu, rozmiar odpowiedni
2024-06-02
Grażyna, Reda
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam
2024-05-27
Izabela, Śmigiel
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobrze skrojony i uszyty, kolor żakietu oryginalny.
2024-05-09
Grzegorz, Krasnystaw
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Panie Tomaszu dziękuję za miłą i fachową obsługę .Pozdrawiam J.Cz
2024-05-08
Janina, Braniewo
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Żakiet przecudny, układa się idealnie, bardzo dobra jakość, szybka realizacja zamówienia
2024-04-20
Elżbieta, Boniewo
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo ładny żakiet. Polecam
2023-09-11
Mirosława
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo dobrze uszyty,starannie wykończony.Rękawy trochę za długie,krawcowa skróciła i jest ok. Żakiet super.Polecam
2023-03-06
krystyna
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
"Żakiet bardzo ładny dobry materiał. Polecam" - opinia mojej mamy ;-)
2023-02-06
Piotr
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Udany zakup, żakiet bardzo ładnie uszyty. Jestem zadowolona.
2023-01-30
Wiesława
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Jestem b.zadowolona z zakupu żakietu , kolor wykonanie bardzo staranne zgodne z oczekiwaniem polecam
2022-12-06
Anna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Jestem b. zadowolona. Rozmiar idealny 44. Pozytywnie mnie zaskoczyła tkanina, jest super. W Dzień Edukacji Narodowej czułam się wyjątkowo. Zbieram środki na następny produkt, już upatrzony. Barbara S
2022-10-18
Barbara
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Żakiet bardzo starannie uszyty, ładnie leży pasuje do wielu stylizacji.
2022-10-05
Katarzyna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Polecam.
2022-09-12
Aleksandra
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Żakiet bardzo elegancki, dobrze leży nawet w dużym rozmiarze. Sklep super
2022-06-29
Edeltrauda
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo elegancki, zgrabny, pomimo dużego rozmiaru.
2022-06-23
Edeltrauda
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Żakiet bardzo ładny, kolor piękny, musztardowy. Rozmiar zgodny z tabelą.
2022-06-06
Ilona
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo dobra jakość , materiał i szyciejestem bardzo zadowolona , na pewno jeszcze zrobię zakupy
2022-04-30
Marzenna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Garsonka jest bardzo ładna, starannie uszyta, leży idealnie. Mam jednak jedno ale : dlaczego nie myśli się o paniach, które nie mają płaskiego tyłu? Wtedy przód spódnicy jest dłuższy niż tył. Przerobienie takiej spódnicy to tak, jakby uszyć od nowa :( Mam nadzieję, że projektant pomyśli o takich paniach. Sklep godny polecenia. Dziękuję
2022-01-19
Sylwia
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kupiłam żakiet i czarne spodnie. Dawno nie widziałam tak dobrego krawiectwa. Wykończenie szczegółów idealne.Rzeczy świetnie leżą, a nie zaliczam się do osób o typowej sylwetce. Obsługa bardzo miła i cierpliwa. Polecam z całego serca.
2021-11-28
Barbara
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
GARSONKA SPEŁNIŁA MOJE OCZEKIWANIA . TO ELEGANCKI PRODUKT ,PERFEKCYJNE WYKONANIE , DOBRE TKANINY , ROZMIAR ZGODNY Z TABELĄ WYMIARÓW , REALIZACJA ZAMÓWIENIA BŁYSKAWICZNA. NASTĘPNE ZAKUPY BYŁY RÓWNIE UDANE , CO POZWALA MI GORĄCO POLECIĆ PRODUCENTA I SKLEP.
2021-09-14
SABINA
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Idealny
2021-08-15
Magda
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo dobry zakup, jestem zadowolona z żakietu. Bardzo dobrze odszyty i elegancki krój. Polecam!
2021-04-30
Ewa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo ładny żakiet, starannie uszyty,, rozmiar dokładnie jak w opisie a kolor wymarzony.Kupilam że spodniami.Polecam sprzedawcę.
2021-04-09
Janina
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Garsonka jest naprawdę przepiękna. Bardzo dokładnie uszyta, dzięki czemu leży idealnie - rozmiar jest zgodny z tabelą wymiarów. Materiał jest szlachetny, wysokiej jakości. Poza tym, realizacja zamówienia była dosłownie błyskawiczna. Jestem zachwycona i już myślę o kolejnym zamówieniu. Sklep w 100 procentach godny polecenia. Wielkie brawa za całokształt.
2021-03-19
Krystyna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo ładny kolor. Starannie odszyty. Jestem bardzo zadowolona. Polecam
2021-02-19
Barbara
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo ładny żakiet. Świetnie leży. Kupiłam także czarne spodnie i spódnicę. Polecam
2020-11-17
Teresa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Warto przeczytać

Jak dobrać kolor eleganckiej odzieży do typu urody?

Dobór koloru ubrań do typu urody pozwala podkreślić atuty i dodać blasku cerze. Znając swój typ kolorystyczny – lato, zima, wiosna lub jesień – można dobrać odcienie, które najlepiej komponują się z karnacją, tworząc harmonijną i elegancką stylizację.

Czytaj więcej
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 2749 opinii
pixelpixelpixelpixelpixel