Kostium granatowy ze spodniami – Clara
Kostium granatowy ze spodniami – Clara
Kostium granatowy ze spodniami – Clara
Kostium granatowy ze spodniami – Clara
Kostium granatowy ze spodniami – Clara
Granatowy żakiet z klasycznym kołnierzem – Clara
Spodnie klasyczne zwężane granatowe

Kostium granatowy ze spodniami – Clara

Rozmiar
578,00 zł
brutto / szt.
Cena regularna 578,00 zł / szt.
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
14-dniowe prawo zwrotu
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Po zakupie otrzymasz 578 pkt.

W razie pytań,

skontaktuj się: 798 327 027,
od poniedziałku do piątku w godzinach 8–15
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon z rabatem 25 zł na pierwsze zakupy.
Zapisz się
* minimalna kwota zamówienia wynosi 250 zł

Dlaczego warto kupować w sklepie internetowym TomaszSar.pl?

  1. Polski produkt – wszystkie ubrania szyjemy w naszej własnej szwalni
  2. Darmowa dostawa przez Orlen Paczkę – dla zamówień powyżej 200 zł
  3. 14 dni na zwrot lub wymianę bez podawania przyczyny
  4. Darmowa wymiana – wygodna i bezpłatna wymiana produktu
  5. Rozmiary od 34 do 56 – idealne dopasowanie dla każdej sylwetki
  6. Możliwość dopasowania różnych rozmiarów góry i dołu w tym samym kolorze
  7. Bezpieczne i wygodne formy płatności
  8. Setki pozytywnych opinii zadowolonych klientek
  9. Wysokiej jakości materiały – komfort noszenia i trwałość
Produkt wyprzedany
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.

W zestawie

Granatowy żakiet z klasycznym kołnierzem – Clara
Granatowy żakiet z klasycznym kołnierzem – Clara (1 szt.)
399,00 zł / szt.
Spodnie klasyczne zwężane granatowe
Spodnie klasyczne zwężane granatowe (1 szt.)
179,00 zł / szt.

Opis produktu

Elegancki kostium Clara granatowy ze spodniami – idealny wybór na różne okazje

Kostium Clara w kolorze granatowym to stylowa propozycja na każdą porę roku. Wykonany z wysokiej jakości, matowej tkaniny, która jest miękka w dotyku i nie gniecie się. Dzięki elastyczności materiału kostium jest wygodny w noszeniu i ładnie dopasowuje się do sylwetki. Można go prać ręcznie lub w pralce w 30°C. Nie wymaga czyszczenia chemicznego, co czyni go praktycznym wyborem na co dzień i wyjątkowe okazje.

Elegancki żakiet – podkreślający talię i wysmuklający sylwetkę

Taliowany żakiet o klasycznej długości idealnie komponuje się zarówno ze spódnicą, jak i ze spodniami. Posiada klasyczny kołnierz, który optycznie wydłuża szyję i pomaga zamaskować pełniejszy biust. Dodatkowe pionowe cięcia modelują sylwetkę, nadając jej smukłości. Marynarka jest zapinana na dwa guziki, a jej podszewka zapewnia komfort i swobodę ruchów.

Klasyczne spodnie – idealne do wielu stylizacji

Eleganckie spodnie ze zwężanymi nogawkami to doskonała propozycja do stylizacji biznesowych, wizytowych oraz na co dzień. Spodnie mają wysoki stan, pasek z szlufkami oraz kant, co dodaje im szyku. Zapinane z przodu na guzik i zamek, zapewniają komfort noszenia przez cały dzień.

Stylowe rozwiązanie na wiele okazji

Kostium Clara w granatowym kolorze to doskonały wybór na uroczystości rodzinne, spotkania firmowe czy wyjścia do biura. Jego uniwersalność sprawia, że możesz wykorzystać żakiet i spodnie osobno lub jako elegancki komplet.

Dzięki możliwości wyboru osobnych rozmiarów żakietu i spodni, dopasujesz komplet idealnie do swojej sylwetki. Warto także dokupić spódnicę granatową w długości 70 cm, która dostępna jest w tym samym odcieniu.

Postaw na elegancję i komfort – wybierz kostium Clara w kolorze granatowym!

Szczegóły

Długość spodni
Standardowa (do kostek)
Detale
Żakiet zapinany na 2 guziki
Kołnierz klasyczny
Podszewka
Pielęgnacja
Prać ręcznie lub w pralce w 30°C
Długość spódnicy
Do bioder
Skład materiału
61% Poliester, 33% Wiskoza, 6% Spandex
Styl
Elegancki
Wizytowy
Biurowy
Fason
Dopasowany
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie

4.97
Liczba wystawionych opinii: 125
Napisz swoją opinię
Za opinię otrzymasz 50 pkt.
w naszym programie lojalnościowym.
5
121
4
4
3
0
2
0
1
0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Kostium elegancki bardzo dobrze odszyty szkoda tylko,że podszewka jest koloru czarnego, a nie w kolorze materiału lub trochę zbliżonym.
2026-06-03
Agata, Zator
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Spodnie bardzo ładne, materiał wygodny.
2026-05-25
Mirosława, Słomniki
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Noszę rozmiar 38 i taki zakupiłam. Marynarka leży idealnie. Doskonale pasuje do spodni i do spódnicy. Jakość i wykonanie - bardzo dobre! Materiał miękki, dobrze układający się., miły w dotyku, w noszeniu. Kolor - bardzo elegancki odcień granatu. Świetny zakup! Polecam!
2026-05-20
Anna, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Noszę rozmiar 38 i taki zakupiłam. Spodnie leżą idealnie. Może ciut zbyt długie są nogawki - byłyby świetne do butów na wysokim obcasie. Ale w sumie to wcale nie przeszkadza. Jakość i wykonanie - bardzo dobre! Materiał miękki, dobrze układający się., miły w dotyku, w noszeniu. Świetny zakup! Polecam!
2026-05-20
Anna, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Szybka obsługa super
2026-04-28
Anna, Grodków
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
4
Opinia potwierdzona zakupem
Zestaw bardzo ładny, ładny krój. Tylko trzeba sie liczyc ze matwriał jest dość cienki czyli na wiosne, lato. Nie jest to typowy sztywny materiał kojarzony z garniturami
2026-04-16
Martyna, Sucha
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo ładnie uszyty garnitur. Materiał bardzo ładny . Cena bardzo dobra.
2026-04-08
Anna, Leszno
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
śliczny, pięknie uszyty jak na miarę. Materiał bardzo przyjemny i miękki
2026-03-17
Ewa, Wróblew
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Komplet bardzo dobrze leży, jestem zadowolona. Kolor błękitny super.
2026-03-04
Grażyna, Elbląg
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Kostium bardzo dobry gatunkowo. Wykończenie i materiał bez zarzutu. To był mój pierwszy zakup. Na pewno tu wrócę.
2026-02-26
Agnieszka, Myślibórz
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kostium błękitny do rozmiaru 54.
2026-02-19
Alina, Wałbrzych
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kupiłam 2 kostiumy cudo
2026-01-22
MARIA, Radymno
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Sprawdzony zakup, posiadam już inne żakiety
2025-12-22
Danuta, Pszczyna
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
żakiet granatowy bardzo ładny. Starannie uszyty. Rozmiar zgodny z opisem . Idealnie pasuje do mojej sylwetki. Tkanina przyjemna w dotyku,elegancka. Obsługa sklepu bardzo miła, profesjonalna. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam !
2025-12-01
Małgorzata, Łódź
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Musiałam zwrócić ponieważ rozmiar nie pasuje
2025-11-26
Danuta, Pszczyna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Zamawiałam spodnie, z dłuższymi nogawkami. Bez problemu zrealizowano zamówienie, bez dodatkowych opłat. Kostium jest przepiękny, leży idealnie, dobry gatunkowo materiał. Na pewno zamówię coś jeszcze.
2025-11-26
Aneta, Szczecin
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Mile zaskoczyły mnie spodnie – zwykle bardzo trudno mi dobrać taki fason, który dobrze wygląda i jednocześnie jest wygodny, a te okazały się strzałem w dziesiątkę. Świetnie dopasowane, dobrze skrojone i bardzo komfortowe. Widać, że ubrania są wykonane z dużą starannością i z porządnych materiałów. Zdecydowanie polecam ten sklep!
2025-11-18
Zuzanna, Szprotawa
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Zgodny z tabelą rozmiarów. Szerokość w ramionach, długość rękawa i samego żakietu idealna. Polecam.
2025-10-13
Krystyna, Recz
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam
2025-09-02
Danuta, Hanna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
4
Opinia potwierdzona zakupem
Spodziewałam się, że materiał będzie lepszy.
2025-08-14
EWA, KONIN
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
widać jakość wykonania. miły materiał. raczej ciemno niebieski niż typowy granat. Kupiłam rozmiar 46 jest dobry na obwód 112 - 114. Polecam. Dla mnie jest za szeroki w ramionach i ma za duże poduszki, rękawy mogły by być węższe i większe wcięcie w pasie. Ale dostawiłam. Polecam sklep. Fachowa obsługa i szybka.
2025-06-09
Renata, Męcina
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Dobry materiał. Bardzo ładnie uszyte, wszystko ok.
2025-05-22
Justyna, Jastrzębie-Zdrój
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
To mój czwarty z kolei kostium i jak poprzednie rewelacyjny. Bardzo dobrze skrojony żakiet, super materiał zarówno żakietu, jak i spodni. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
2025-05-07
Beata, Łódź
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Podkreśla doskonale talię ,rozmiarówka zgodna z opisem.Ładnie się prezentuje.To jest mój kolejny zakup i nie mam uwag pewnie tutaj wrócę bo jakość i wykonanie jest ok.
2025-04-23
Violetta, Gąski
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Kostium śliczny, bardzo ładnie i precyzyjnie uszyty, super leży, jak szyty na miarę. Należy korzystać z podanych tabeli rozmiarów. Zamówiłam rozmiar 36 (spodnie i żakiet), moje wymiary to 93/ 75/92. Byłam zaskoczona bo pasuje, żakiet nie obcisły, spodnie dobre tylko kilka cm za długie. Polecam sklep Pana Tomasza. To mój kolejny zakup .
2025-04-21
Agata, Międzyrzecz
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Piękny, idealnie pasuje
2025-04-17
Danuta, Pszczyna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Kostium trafiony z rozmiarem - dzięki dostępnym tabelom. Spełnił w pełni moje oczekiwania, dobrze leży i wspaniale się prezentuje. Najwyższa ocena 5/5 .
2025-03-30
Wirginia, Gdynia
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Żakiet bardzo elegancki, starannie uszyty. Rozmiar zgodny z wymiarami podanymi w tabeli. Z zakupu jestem bardzo zadowolona.
2025-03-17
Regina, Poznań
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Garsonka super, kolor super, spodnie zbyt mocno dopasowane w udach, powinny w tym miejscu być luźniejsze po około 2 cm w każdej nogawce
2025-02-26
Alicja, Charzykowy
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Kostium ze spodniami super, rozmiar zgodny z podanym.
2025-02-25
Krystyna, Skierniewice
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Ok
2025-02-23
Barbara, Malbork
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobrze wykonany żakiet. Wygodny
2025-02-15
Lucyna, Skierniewice
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Niezwykle wygodne i niemnące się spodnie. Odpowiednie zarówno do pracy jak i na specjalne okazje.
2025-02-13
Lucyna, Skierniewice
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Takie, jak chcialam. Starannie uszyte, świetny materiał, zgodne z tabelą wymiarów. Serdecznie polecam
2025-02-13
Wiesława, Wrocław
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo fajne, miękkie, wygodne, trzymają koszulę. brak kieszeni to wada i zaleta, bo nic się nie roluje na tyłku, ale pomadkę przydałoby się gdzieś schować.
2025-01-30
Alicja, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo ładna marynarka.
2025-01-30
Alicja, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam. Komplet pięknie skrojony i wykończony. Dobrze leży i wyszczupla sylwetkę. Rozmiar idealny zgodnie z tabelą rozmiarów. Materiał dobrej jakosci. Przesyłka ekspresowa oraz doradztwo telefoniczne na wysokim poziomie. Brawo
2025-01-16
Bożena, Wilkszyn
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Kostium starannie uszyty, genialny krój, świetny materiał.
2024-12-30
Agnieszka, Parczew
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Super .
2024-12-06
Elżbieta, Toruń
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Świetny , wygodny kostium. Przyjemny w dotyku materiał.
2024-12-05
Ewa, Kędzierzyn-Koźle
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Spodnie bardzo ładne, uszyte z dobrego materiału, nie gniotą się, dobrze leżą na sylwetce. Z zakupu jestem bardzo zadowolona. Polecam sklep.
2024-11-20
Regina, Poznań
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Również jestem zadowolona, spodnie są idealne
2024-11-11
Jolanta, Lipsko
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Solidne szycie i wykończenia. Dobry materiał i kolorystyka. Rozmiarowo w porządku. Polecam.
2024-11-11
Anna, Kępno
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Świetny, zgodny z podanymi w tabeli wymiarami.
2024-11-07
Grażyna, Ełk
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo eleganckie, wysoka jakość materiału i wykonania.
2024-10-23
Iwona, Szczecin
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Piękny kostium, świetnie uszyty i bardzo elegancki. Był zapakowany w nieduże pudełko, a w ogóle nie jest pognieciony, co świadczy o jakości materiału.
2024-10-22
Beata, GÓRKI MAŁE
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobrze uszyty komplet, świetny materiał.
2024-10-14
Agnieszka, Parczew
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
To są drugie spodnie zakupione w tej firmie,bardzo dobry krój spodni, porządny materiał,z pewnością tu wrócę
2024-09-11
Bożena, Lisów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Kostium piękny, szyty jak na miarę, leży doskonale, żona zachwycona
2024-08-13
Paweł, Krynica Zdrój
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Kostium leży idealnie. Pierwszy raz zamówiłam spodnie i bardzo się zdziwiłam, że leżą idealnie i nie są za krótkie. Z pewnością zamówię kolejne.
2024-08-02
Maria, Miłkowice
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Piękny, szlachetny, świetnie uszyty
2024-07-16
Ewa, Łagów
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Dobrze skrojony i uszyty żakiet. Zgrabny. Materiał też wydaje się w porządku. Polecam.
2024-06-08
Grażyna, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Dobra jakość, przystępna cena, super sie prezentuje. Ja jestem bardzo zadowolona
2024-05-20
KATARZYNA, KATOWICE
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Kostium dobrej jakości. Polecam
2024-05-13
Katarzyna, Piekary Śląskie
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo ładny kostium , a najważniejsze że materiał nie ulega zgnieceniu. Polecam.
2024-05-08
Lucyna, Dąbrówka Pniowska
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Piękny kostium wszystko ok.
2024-04-25
Barbara, Kazimierza Wielka
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
produkt super zgodny rozmiar
2024-03-29
Barbara, Radom
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam
2024-03-20
Barbara, Lubin
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
5
2024-03-18
Teresa, Olecko
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Super jakość, materiał miły w dotyku. Jestem pozytywnie zaskoczona, spodnie eleganckie i wygodne. Polecam.
2023-11-09
Agata
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kupiłam żakiet ze spodniami Jest bardzo ładnie uszyty materiał dobrej jakości nie gniecie się Polecam jeszcze wrócę nie długo bo będę chciała kupić spódnice do kompletu Pozdrawiam i dziękuje
2023-11-07
Danuta
Czy opinia była pomocna? Tak 3 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Spodnie zwężane granatowe idealne. Jest to kolejny zakup w tym sklepie, z którego jestem bardzo zadowolona. Na pewno jeszcze wrócę.
2023-10-17
Jolanta
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kostium z bardzo dobrego materiału. Jakość tkaniny +jakość wykonania + piękny kolor daje naprawdę wrażenie elegancji. Rozmiar zgodny z opisem. Spodnie proste , dobrze leżące , świetnie wyglądają z marynarką . Polecam bardzo. U tego Pana zakupiłam już 2 kostiumy, 4 garsonki i 3 sukienki. Nigdy nie zawiodłam się. Jest pełen profesjonalizm.
2023-09-07
Sabina
Czy opinia była pomocna? Tak 10 Nie 1
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Polecam. Korzystałam kilkukrotnie z zakupów, zawsze jestem zadowolona, odzież z dobrych materiałów dobrze uszyta,
2023-08-07
Kika
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo dobry materiał i pięknie uszyta. Podszewka( czarna ) do granatowego garnituru trochę nieładnie wyglada.
2023-07-31
Clara
Czy opinia była pomocna? Tak 3 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Świetny materiał, fason. Kostium leży rewelacyjnie.
2023-06-19
Ewa
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Produkt bardzo wysokiej jakości, starannie wykonany, bardzo miła i fachowa obsługa. Polecam wszystkim gorąco.
2023-05-26
Cecylia
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo ładny żakiet. Leży idealnie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Gorąco polecam
2023-05-14
Danuta
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Daję 5 gwiazdek, bo nie mogę więcej. Zakupy u Pana Tomasza to wielka przyjemność. Kontakt, zwroty czy wymiana nie stanowią problemu. Towar uszyty z największą starannością w każdym detalu. Tkanina bardzo dobra. Fajnie się układa i nie gniecie. Polecam wszystkim. Ja wrócę na pewno.
2023-05-14
Małgorzata
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Komplet marynarka i spodnie.Rozmiar idealny z wymiarami podanymi w tabeli,materiał dobry chociaż się gniecie.Wykonanie profesjonalne.Największy atut starannie równo bez wystających nitek super.Przykro mi było oddać ale potrzebuję z cieńszego materiału.Obsługa bez zarzutu. Wrócę tu pewne.
2023-03-31
Jolanta
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kupiłam wcześniej kostium czerwony , później szary,a teraz bolerko kolor śmietankowy i bluzeczkę .W drodze biała marynarka.Wszystkie produkty pięknie zapakowane ,wykonane z przyjemnej mięciutkiej tkaniny ,świetnie odszyte.Rozmiar idealny Dodam ,że kontakt z projektantem p.Tomaszem również godny polecenia.Jestem bardzo zadowolona i z zamówień i kontaktu z projektantem.Poleciłam już moim koleżankom.Przede mną kolejne zamówienia :-)
2023-03-25
EWA
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo dobry materiał, dokładnie uszyty. Polecam. Szybka dostawa.
2023-03-11
Magdalena
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Moja ocena - najwyższa, szybka i sprawna realizacja zamówienia.Rozmiar idealnie trafiony, kolor piękny, kostium robi wrażenieDobrze wydane pieniądze, dziękuję
2023-03-09
Małgorzata
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
b zadowolona
2023-03-04
asia
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kostium bardzo ładny.Bardzo starannie uszyty a kolor zielony wręcz śliczny.Niestety ja musiałam zwrócić ponieważ musiała bym skracać spodnie i rękawy żakietu.
2023-02-12
Janina
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo ładny komplet . Jestem zadowolona z pierwszego mojego zakupu w tym sklepie.Polecam , do następnego zamówienia.
2023-01-25
Małgorzata
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Szybka dostawa. Garnitur idealnie leży, piękny kolor. Super materiał. Zbieram pieniądze na drugi . Polecam
2023-01-24
Agnieszka
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
4
Opinia niepotwierdzona zakupem
Towar zgodny z zamówieniem. Szybka dostawa. Wykończenia dziurek na guziki mogło być wykonane lepiej. Poza tym komplet bardzo ładny. Dobrze się nosi.
2023-01-19
Balina
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Żakiet Clara to mój pierwszy zakup i jestem bardzo zadowolona . Pięknie skrojony i uszyty. Bardzo ładnie się prezentuje. Rozmiar idealny. Szybka dostawa . Serdecznie dziękuję i polecam.
2022-12-18
Barbara
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Miło jest robić zakupy u takiego krawca. Garnitur uszyty na medal, materiał super. Rozmiar pasuje. Po konsultacji z Panem Tomaszem wybrałam idealny. Dziękuję i życzę Wesołych Świąt.
2022-12-16
Krystyna
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo ładny i elegancki komplecik, to mój pierwszy zakup w tym sklepie, a le na pewno nie ostatni
2022-12-05
Agnieszka
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kostium spełniający wymagania. Bardzo ładnie uszyty. Jestem zadowolona z kolejnego udanego zakupu.
2022-11-21
Ania
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo piękny kostium. Wzorowe wykończenie, świetny materiał. Polecam
2022-11-02
Danuta
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Małgorzata - 11.10.2022 r.Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Kostium starannie uszyty i wykończony.Wymiana żakietu który był za mały (mój błąd) nastąpiła szybko.Dziękuje bardzo. Polecam gorąco .
2022-10-11
Małgorzata
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kostium idealny, wszystko zgodne z opisem a materiał badzo dobrej jakości. Super wtkonanie. Polecam. Realizacja błyskawiczna i dodatkowo świetny kontrakt z firmą. Jeezcze raz polecam.
2022-10-08
Izabela
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Super garnitur w atrakcyjnej cenie. Obsługa na medal.
2022-10-03
Jola
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Przepiękny. Wszystko pasuje idealnie. Bardzo dziękuję za tak szybką rywalizację.
2022-09-27
Izabela
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Piękny soczysty kolor , solidnie wykonany , bardzo dobry materiał
2022-09-23
Marzenna
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Dzień dobry,generalnie nie lubię tego typu rzeczy kupować w ciemno,ale cieszę się że zaryzykowałam.Szybka dostawa .Natomiast sam garnitur - rewelacja.Materiał, krój i rozmiar - bez zastrzeżeń.Polecam
2022-09-22
Monika
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Elegancki kostium z miłego materiału. Super układa się na figurze. Bardzo ładnie wykończony.
2022-09-12
Danuta
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kostium leży znakomicie.Materiał super.
2022-08-29
Jolanta
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
W kwietniu kupiłam spodnie jest powyżej moja opinia, wcześniej kupiłam sukienkę, która okazała się ładna dobrze uszyta ale nie do mojej figury. Sukienkę zwróciłam i bardzo szybko i sprawnie otrzymałam zwrot pieniędzy. Wszystko odbyło się tak jak powinno, profesjonalnie, miło, szybko, sprawnie- pozostało dobre wrażenie. Teraz to doceniłam ponownie robiąc zakupy przez internet kilku rzeczy w różnych sklepach (takich znanych marek też) i co stwierdzam? Jest miło dopóki nie robimy zwrotu towaru, przy zwrocie zaczynają się schody, przeważnie jest to odciąganie zwrotu pieniędzy do ostatniego dnia, pomimo że regulamin zwrotów obiecuje "niezwłocznie po otrzymaniu towaru, nie dłużej niż 14 dni...." następuje zwykle to 14 dni, Czemu o tym piszę? Bo w tej firmie jest inaczej i zamiast krytykować te pozostałe niefajne postanowiłam pochwalić tę dobrą za profesjonalizm i za ludzkie podejście do klienta, za faktyczny brak zwłoki w oddawaniu pieniędzy, za dobrą atmosferę pomimo zwrotu. Brawo Pan Tomasz Sar, tak trzymać .
2022-07-20
Mariola
Czy opinia była pomocna? Tak 3 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Leży super. Wyszczupla sylwetkę. Materiał milutki w dotyku. Jestem zadowolona. Wszystko jest dopracowane do najmniejszego szczegółu.Bardzo czytelna strona internetowa gdzie wszystko jest wyjaśnione i daje to możliwość doboru do własnej sylwetki.Jeszcze nigdzie w nim nie byłam. Kupiłam na specjalną okazję.
2022-06-20
Barbara
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Piękny komplet. Świetnie leży. Kolejny już zakupiony przeze mnie. Lejący i nie gniotący się materiał. Polecam jak najbardziej!
2022-06-12
Alina Jaruszewska
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Jestem zadowolona z zakupu oraz profesjonalniej obsługi.Elegancki kostium z dobrego materiału.
2022-05-23
Bożena
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Jestem zadowolona z zakupu i profesjonalnej obsługi.
2022-05-17
Bożena
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Przepiękny garnitur,kolor śliczny ,polecam
2022-05-15
Beata
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Dziękuję za garnitur, jest idealny
2022-05-05
Zofia
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo dobrze skrojony kostium, przyjemny materiał, ogólnie super elegancki.
2022-04-26
Małgorzata
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Wszystko super, spodnie bardzo dobrze uszyte, bardzo wygodne i ładne, Polecam
2022-04-25
Mariola
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Dzien dobry .Bardzo jestem zadowolona z zakupow .Wygladam w kostiumiku slicznie .Rozmiarowka idealna.Material i odszycie super.Wysylka bardzo szybka . Jednym slowem mowiąc jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam wszystkim paniom
2022-04-02
Krystyna
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Komplet uszyty starannie,dobrej jakości,jestem zadowolona.Polecam
2022-03-30
Bogusława
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Spodnie eleganckie, ładnie uszyte , dobrze leżą , materiał super. Dostawa ekspresowa , sklep godny polecenia, dziękuję
2022-03-19
Elżbieta
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Piękny kostium z dobrego materiału i znakomicie skrojony. Polecam!
2022-03-15
Alina
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kostium elegancko uszyty,materiał bardzo dobrej jakości....rozmiar zamówiony pasuje jak ta lala....jestem bardzo zadowolona z zakupu.
2022-02-19
Krystina
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Zakupiony kolejny kostium okazał się niestety za mały. Wymiana przebiegła bezproblemowo. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Podejście do klienta bardzo życzliwe. Dziękuję i pozdrawiam.
2022-01-17
Jolanta
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kostium uszyty starannie, materiał bez zarzutu. Szybka przesyłka. Zdecydowanie polecam zakupy w tym sklepie.
2021-12-13
Ola
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Zgodny z opisem, rozmiar zgodny z rozmiarówką, dobry materiał. Szybko dostarczony
2021-11-27
Anna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Śliczne spodniumDzisiaj otrzymałam Mam wyjątkowo długie ręce, więc rękawy mogłyby być dłuższe Jest zakładka,więc od razu krawcowa wydłuży rękawyPolecam z uwagi na materiał, odszycie i klasyczny krój
2021-11-19
Maria
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Idealne . A poza tym bardzo szybko i sprawnie.Pełen profesjonalizm w obsłudze klienta .Polecam .
2021-11-15
Kasia
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo dobrej jakości, rozmiar idealny . Super
2021-11-06
Aga
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Spodnie bardzo ładnie uszyte materiał elegancki, rozmiar idealny.
2021-11-01
teresa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
4
Opinia niepotwierdzona zakupem
Garnitur z bardzo dobrego materiału. Jakość tkaniny +jakość wykonania + piękny kolor daje naprawdę wrażenie elegancji. Rozmiar zgodny z opisem. Spodnie proste , dobrze leżące , świetnie wyglądają z marynarką . Jednak ich krój ( bez kieszeni niestety) sprawia, że słabo wyglądają same.
2021-10-06
Anna
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kostium pięknie uszyty ,rozmiar zgodny z opisem ,lecz musiałam odesłać, bo w tym odcieniu zieleni,wyglądam źle
2021-10-05
Alina
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Udany zakup! Kostium bardzo ładny, dobrze uszyty, materiał dobrego gatunku. Serdecznie polecam!
2021-09-10
Alicja
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Garsonka idealna polecam szybka obsługa
2021-06-08
Maria
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kostium bardzo ładny, pasuje. Dostawa szybka i sprawna. Polecam!
2021-04-24
Agnieszka
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Świetny zakup! Produkt idealnie dopasowany, dokładnie na miarę. Jakość doskonała. Polecam!
2021-04-15
Ola
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Garnitur wykonany z bardzo dobrego materiału. Nie gniecie się. Kolor śliczny
2021-03-18
irena
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Jestem bardzo zadowolona z zakupu pod każdym względem. Żakiet i spodnie odpowiedni rozmiar, piękny zielony kolor. Na przesyłkę nie musiałam długo czekać. Na pewno jeszcze coś kupię.
2021-02-27
Irena
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Rozmiar idealnie odwzorowany, materiał świetnej jakości, bardzo dobry kontakt ze sprzedawca, serdecznie polecam
2021-02-22
Danuta
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
W styczni u Kupiłam garnitur i spodnie jestem bardzo zadowolona . Wcześniej również już byłam klientką Tomasz Sat i wszystko ok. Polecam. Bardzo miło się kupuje.
2021-02-13
Halina
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kupiłam garnitur damski który odpowiada opisowi tj. rozmiar , gatunek materiału, kolor. Nie zawiodłam się , polecam
2021-02-03
Barbara
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Spodnie bardzo dobrze leżą, materiał miły w dotyku, bardzo ładny odcień granatu, szybka obsługa, świetny produkt i sklep
2021-01-22
Renata
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Eleganckie i pieknie wykonczone spodnie. Swietny i dobry jakosciowo materiał. Przy moim rozmiarze - 110 w pasie, 114 w biodrach , zamówiłam rozmiar 46. Pasuja idealnie. Kolor identyczny jak wczesniej zamówionej garsonki ze spódnicą.Szybka dostawa. Mozliwosc doboru roznych rozmiarow poszczegolnych częsci garsonki. Bardzo dobra pomoc i servis sklepu. Swietny zakup. Gorąco polecam.
2021-01-15
Barbara
Czy opinia była pomocna? Tak 3 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Warto przeczytać

Kostium damski - niezastąpiony element garderoby na formalne spotkania
Kostium damski to strój, który kojarzy się z profesjonalizmem i dobrym smakiem. Idealnie sprawdza się podczas spotkań biznesowych, konferencji oraz oficjalnych uroczystości. Buduje autorytet i pewność siebie. To właśnie ta ponadczasowa elegancja sprawia, że warto mieć w szafie przynajmniej dwa modne kostiumy. Dobrze dobrany zestaw z marynarką i spodniami stanie się fundamentem wielu przemyślanych stylizacji.
Czytaj więcej
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 2749 opinii
pixelpixelpixelpixelpixel