Kostium czarny ze spodniami - Sylvia
Kostium czarny ze spodniami - Sylvia
Kostium czarny ze spodniami - Sylvia
Kostium czarny ze spodniami - Sylvia
Kostium czarny ze spodniami - Sylvia
Czarny żakiet ze stójką – Sylvia
Spodnie klasyczne zwężane czarne

Kostium czarny ze spodniami - Sylvia

Rozmiar
578,00 zł
brutto / szt.
Cena regularna 578,00 zł / szt.
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
14-dniowe prawo zwrotu
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Po zakupie otrzymasz 578 pkt.

W razie pytań,

skontaktuj się: 798 327 027,
od poniedziałku do piątku w godzinach 8–15
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon z rabatem 25 zł na pierwsze zakupy.
Zapisz się
* minimalna kwota zamówienia wynosi 250 zł

Dlaczego warto kupować w sklepie internetowym TomaszSar.pl?

  1. Polski produkt – wszystkie ubrania szyjemy w naszej własnej szwalni
  2. Darmowa dostawa przez Orlen Paczkę – dla zamówień powyżej 200 zł
  3. 14 dni na zwrot lub wymianę bez podawania przyczyny
  4. Darmowa wymiana – wygodna i bezpłatna wymiana produktu
  5. Rozmiary od 34 do 56 – idealne dopasowanie dla każdej sylwetki
  6. Możliwość dopasowania różnych rozmiarów góry i dołu w tym samym kolorze
  7. Bezpieczne i wygodne formy płatności
  8. Setki pozytywnych opinii zadowolonych klientek
  9. Wysokiej jakości materiały – komfort noszenia i trwałość
Produkt wyprzedany
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.

W zestawie

Czarny żakiet ze stójką – Sylvia
Czarny żakiet ze stójką – Sylvia (1 szt.)
399,00 zł / szt.
Spodnie klasyczne zwężane czarne
Spodnie klasyczne zwężane czarne (1 szt.)
179,00 zł / szt.

Opis produktu

Elegancki kostium czarny ze spodniami - Sylvia

Elegancki kostium Sylvia czarny ze spodniami uszyty z wysokiej jakości tkaniny. Materiał jest matowy, przyjemny w dotyku, nie ulegający zgnieceniu. Ze względu na sprężystość materiału, kostium jest komfortowy w użytkowaniu i ładnie układa się na sylwetce. Można prać ręcznie lub w pralce w 30 stopniach. Nie wymaga czyszczenia chemicznego. Materiał nadaje się na każdą porę roku.

Skład tkaniny

61% Poliester, 33% Wiskoza, 6% Spandex

Żakiet

Elegancki żakiet z odpowiednią długością do spódnicy lub spodni. Efektowna stójka wydłuża szyję i tuszuje duży biust. Żakiet posiada podszewkę, która nie krępuje ruchów. Marynarka zapinana na 2 guziki. Taliowany krój i cięcia pionowe wyszczuplają i wydłużają sylwetkę.

Spodnie

Spodnie klasyczne czarne ze zwężaną nogawką pasują do każdego typu sylwetki. Wizytowe spodnie na kant. Spodnie na pasku z szlufkami, zapinane z przodu na guzik i zamek.

Idealny wybór na każdą okazję

Zakup kostiumu jest świetnym rozwiązaniem, ponieważ zarówno spodnie jak i żakiet można wykorzystać osobno. Komplet pasuje zarówno do stylizacji wizytowych, do pracy lub na co dzień. Kostium Sylvia czarny ze spodniami pasuje do wszystkich sylwetek i przy każdym wzroście. Można dobrać różny rozmiar żakietu i spodni. Należy zaznaczyć odpowiednie rozmiary.

Panie, które wolą krótszą marynarkę, mogą zobaczyć kostium czarny. Warto zakupić sobie także spódnicę czarną, która w tym samym odcieniu dostępna jest tylko w długości 70 cm. Istnieje możliwość zakupu samego żakietu Sylvia czarnego lub garsonki Sylvia czarnej.

Szczegóły

Długość żakietu
Do bioder
Detale
Żakiet zapinany na 2 guziki
Kołnierz ze stójką
Podszewka
Pielęgnacja
Prać ręcznie lub w pralce w 30°C
Długość spodni
Standardowa (do kostek)
Skład materiału
61% Poliester, 33% Wiskoza, 6% Spandex
Styl
Wizytowy
Elegancki
Biurowy
Fason
Dopasowany
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie

4.99
Liczba wystawionych opinii: 132
Napisz swoją opinię
Za opinię otrzymasz 50 pkt.
w naszym programie lojalnościowym.
5
131
4
1
3
0
2
0
1
0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Spodnie eleganckie, o kobiecym fasonie i bardzo dobrej jakości materiału. Poza sklepami Tomasza Stara niemożliwe jest kupienie takich spodni gdziekolwiek indziej. To kolejny zakup w tym sklepie i na tym nie koniec. Lubię tu wracać.
2026-05-27
Grażyna, Jastrzębie-Zdrój
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
W kolorze białym taką bym chciał ,mam już czarną jest super
2026-05-18
Elżbieta, Wrocław
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
4
Opinia potwierdzona zakupem
Jedyny w moim przekonaniu mankament, to przeszyty podkład spodni, wolę jak podłożenie jest niewidoczne. Poza tym wszystko bez zarzutu.
2026-05-05
Janina, Rogowo
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo ładna marynarka, świetnie odszyta. Bardzo polecam
2026-04-30
Agnieszka, Proszowice
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobrej jakości materiał, super odszyte. Polecam.
2026-04-30
Agnieszka, Proszowice
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam wygodne ladnie leza
2026-04-19
Marzena, Wolice
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo ładne i dobrze uszyte spodnie
2026-04-02
Sylwia, Kluczbork
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Eleganckie spodnie z bardzo dobrego materiału, uszyte z dbałościa o każdy szczegół. Rozmiarówka zgodna z tabelą. To moje trzecie spodnie. Szczerze polecam.
2026-04-02
Agata, Międzyrzecz
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
super
2026-03-18
Sylwia, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobra jakość materiału, bardzo ładnie i starannie uszyte. Pierwsze które kupiłam są użytkowane od roku. Nadal trzymają fason i nic niedobrego się z nimi nie dzieje. Dlatego kupiłam następne bo naprawdę warto.
2026-03-03
Iwona, Trzebieszów Drugi
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Spodnie super uszyte, ładnie układają się na sylwetce. Jestem zadowolona.
2026-03-02
Anna, Lodz
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Piękna
2026-02-21
Bogusław, Międzyrzecz
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Spodnie super odszyte ale na metce rozmiar 40 a w rzeczywistości 87 w pasie chyba zła metka przyszyta musiałam odesłać.
2025-12-25
Alicja, Rytwiany
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Dobry materiał, bardzo dobry krój. Polecam
2025-11-18
Małgorzata, Inowrocław
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobrze leżą, fajny material
2025-09-01
Krystyna, Margonin
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Super leży,marynarka pierwsza klasa. Jestem mega zadowolona. Z czystym sumieniem polecam
2025-08-18
Wioletta, Inowroclaw
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Fajne eleganckie spodnie,polecam.
2025-08-15
Elżbieta, Rąbino
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
idealny
2025-05-06
Danuta, Lubaczów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
super
2025-04-24
Ewa, Słupsk
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Material, krój, rozmiar wszystko w punkt
2025-04-11
Andrzej, Jarocin
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
R E W E L A C J A
2025-04-09
Elżbieta, Konin
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Spodnie z dobrego jakościowo materiału, bardzo ładnie i starannie uszyte, rozmiarowo też ok. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Przy wzroście 182 nawet na długość są dobre co się rzadko zdarza
2025-03-27
Iwona, Trzebieszów Drugi
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Kolor trafiony, krój świetny, no może tylko brak cieńkiej kieszonki np. z podszewki od wewnątrz na mała chusteczkę higieniczną
2025-03-05
Emilia, Głogów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Mega fason, Super się go nosi
2025-02-26
Emilia, Głogów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Spodnie spelniaja
2025-02-24
Maria, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Kostium idealny! Nie trzeba kombinować z rozmiarami, jest taki, jaki noszę. Materiał nie gniecący się, mięsisty, gładki. Kostium dobrze uszyty, nic się nie ciągnie, ani źle układa, jest idealny - to dodaje elegancji na najwyższym poziomie. Polecam tą firmę, mimo, że jest ciut droższa od innych, ale naprawdę warto.
2025-01-22
Anna, Łochów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo ciekawy, niespotykany krój żakietu. Materiał przyjemny, miękki, nie gniotący się. Leży bardzo ładnie. Spodnie eleganckie, trochę na mnie za długie (160 cm wzrostu)
2025-01-22
Beata, Łódź
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Fajne, ale jak dla mnie za wąskie.
2024-12-24
Alicja, Świnoujście
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Przepiękny żakiet, leży idealnie.
2024-12-13
Malgorzata, Bogatynia
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Rewelacja, idealnie dopasowane, bardzo porządne wykonanie, eleganckie i z klasą!!!!
2024-12-11
Marta, Lublin
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Eleganckie,przyjemne w dotyku.Rozmiar odpowiada opisowi.
2024-12-10
Maria, Skarszewy
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Wspaniałe, dawno nie miałam takich spodni
2024-11-11
Jolanta, Lipsko
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Zakupiłam ten garnitur w kolorze amarantowym, rozmiar 50. Mam 175 cm wzrostu, spodnie okazały się idealne na długie nogi. Żakiet wymieniłam na rozmiar mniejszy, rękawy też są do przyjęcia. Zamówiłam też dwa inne garnitury w innych fasonach, ale już spodnie były krótsze. Tkaniny są mięsiste, fasony klasyczne, czego brakuje na rynku, szycie precyzyjne. Jedyna sugestia do właściciela, żeby spodnie były szyte w dwóch długościach, wtedy można się pokusić o zakup innych fasonów.
2024-11-04
Agnieszka, Wojnicz
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Super ! Spodnie rewelacyjne!
2024-09-27
Anna, Głubczyce
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Spodnie dobrze skrojone, dobrze leżą. Materiał dobrej jakości, nie gniecie się, nie jest zbyt cienki, dobrze się układa. Co dla mnie ważne wysoki stan. W przypadku zwrotu bardzo szybki zwrot pieniążków.
2024-06-25
Kazimiera, Sieradz
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo elegancka marynarka , jestem bardzo zadowolona.
2024-05-23
Beata, Dźwierzuty
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam, bardzo dobry towar, spodnie solidnie wykonane, szybka dostawa.
2024-05-14
Beata, Łańcut
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Pięknie odszyty garnitur elegancki noszę rozmiar M i zamówiłam M i jest idealny
2024-05-07
Ela, Legnica
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Spodnie są śliczne, dobrze leżą, przyjemny w dotyku materiał. Udany zakup.
2024-04-28
Katarzyna, Siedlce
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Zarówno żakiet jak i spodnie są świetne, Z zarówno pod względem kroju jak i wykonania.
2024-04-19
Ewa, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Spidnie pasują idealnie ❤️
2024-04-01
Helena, Węgrzce Wielkie
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Super spodnie. Są lekko rozciągliwe. Fajnie się prezentują. Szybka i sprawna dostawa.
2024-03-13
Ewa, Międzybórz
Czy opinia była pomocna? Tak 4 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Czarne spodnie również bardzo dobrze dopasowują się do figuy ,materiał ładnie się prezentuje.
2024-03-07
Beata, Kraków
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Spodnie super ! Firma godna polecenia
2024-02-09
Tomasz, Nowa Wieś
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kostium piękny. Materiał grubszy bardzo dobrej jakości. Juz kolejny komplet kupilam.
2024-02-05
Tomasz, Nowa Wieś
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 2
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Spodnie są idealne. Leżą wyśmienicie W ogólne są Prima Sort!!!
2024-01-08
Bożena
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Wszystko ok, to mój kolejny zakup w tym sklepie, nie zawiodłam się.
2024-01-03
Iwona
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Zakup udany. Polecam
2023-12-10
Krystyna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Spodnie bardzo eleganckie. wysokogatunkowy materiał. Zakup udany. Polecam
2023-12-10
Krystyna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Spodnie bardzo eleganckie, materiał dobrej jakości. To był trafiony zakup.
2023-11-21
Anna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Z ogromną radością mogę polecić zakup każdemu. Zamówiłam kostium Sylvia ze spodniami oraz bluzkę Julia, wszystko w kolorze czarnym. Bardzo doceniam rzetelność Pana Tomasza, widać tutaj niesamowitą dbałość o to by wszystko pasowało a co za tym idzie, również o zadowolenie klienta. Dopiero po powrocie z filharmonii zauważyłam, że rozmiar spodni został zamieniony na mniejszy zgodnie z sugestią w rozmowie, choć zapomniałam o tym wspomnieć aktualizując zamówienie. Bardzo dziękuję. Kostium leży wspaniale, jakby miara na niego była ze mnie zdjęta. Materiał cudowny, nie gniotący, bardzo przyjemny dla skóry, oddychający. Wygoda i elegancja najwyższej klasy! Zapewne nie były to moje ostatnie zakupy. Życzę samych sukcesów i wielu nowych wspaniałych projektów.
2023-11-04
b
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Spodnie są idealne w każdym aspekcie. Dziękuję za poradę odnośnie rozmiaru. Teraz mam idealne , eleganckie spodnie. Pozdrawiam.
2023-10-17
Grażyna- emerytka
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kostium Sylvia czarny ze spodniami piękny podobnie jak poprzednio przeze mnie kupiony granatowy Clara .Bardzo dobre krawiectwo i świetne materiały !!!
2023-10-16
Halina
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 2
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Mam juz dwa garnitury, będę zamawiała trzeci i dodatkowo czarne spodnie.Wszystko jest super, rozmiarówka idealna. Polecam tę stronę wszystkim tym, którzy poszukują dobrze uszytego garnituru
2023-10-16
Grażyna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Dostałam jest super zgodna rozmiarowka,starannie odszyty,bardzo dobry materiał.Polecam
2023-09-04
Maria
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kostium w kolorze fioletowym jest bardzo ładny. Rozmiar 42 pasuje jak ulał. Materiał bardzo przyjemny w dotyku, świetnie uszyte spodnie i marynarka. I najważniejsze, szukałam kostiumów polskiego producenta, trafiłam idealnie.
2023-06-19
Sylwia
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo dziękuję za bardzo szybką dostawę zakupionego kostiumu. Wybrałam czarny. Pięknie uszyty. Materiał nie gniotący, rozmiar super.
2023-05-28
Maria
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
To nie jest mój pierwszy zakup, sukienka Nina granatowa ,którą kupiłam wcześniej bardzo elegancka. Wymiana spodni na inny rozmiar ekspresowa. Spodnie są idealnie dopasowane do figury. Gorąco polecam sklep. Dziękuję
2023-04-12
Krystyna
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bez zarzutu., tak jak sobie wyobraziłam. Dobra marka. Czas realizacji zamówienia też b. dobry
2023-03-31
Elżbieta
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Polecam zakupy w tym sklepie, ja kupiłam klasyczne czarne zwężane spodnie i wzięłam rozmiar 40, niestety były za duże na mnie, więc je zwróciłam, ale podczas rozmowy tel z p. Tomaszem zrobiłam wymianę na mniejszy rozmiar 38, który okazał się idealny. Bardzo miła rozmowa tylko potwierdza, że na pewno nie raz skorzystam z usług tego sklepu.,
2023-03-27
Krystyna
Czy opinia była pomocna? Tak 3 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
super
2023-03-20
zofia
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Mam kolor czarny. Rozmiar 36. Szycie i materiał wyśmienite. Rozmiar idealny. Wysyłka mega szybka. Polecam.
2023-03-11
Justyna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kostium bardzo ładny nie gniecie się leży świetnie Polecam
2023-03-09
Ewa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kostium bardzo ładny i elegancki. Materiał dobrej jakości. Wygląda świetnie n figurze jak przymierzałam. Nie wiem jeszcze jak będzie zachowywać się podczas chodzenia, bo to okaże się w najbliższym czasie. Ale według mnie będzie zadowolenie. Polecam
2023-03-02
Iza
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Naprawdę super spodnie. Mam 60+ i nadwagę (noszę rozm.46-48). Te spodnie pięknie leżą i umiejętnie kryją niedoskonałości figury. Już kupiłam 3 pary- czarne granatowe i chabrowe. POLECAM
2023-02-28
Irena
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Spodnie eleganckie uszyte z dobrego materiału . Rozmiar idealny, bardzo wygodne. Polecam.
2023-02-19
Jadwiga
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Jestem bardzo zadowolona. Ciekawy kolor, korzystny dla typu urody lato. Ubranie bardzo dobrze leży. Fason żakietu oryginalny, ciekawy, nieoklepany, zwracający uwagę. Kupiłam kolejny kostium i nie poprzestanę na tym. Są super!
2023-02-15
Aneta
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
jestem bardzo zadowolona, rozmiar ok. materiał dobrej jakości. Dostawa bardzo szybka.Polecam bardzo
2023-02-04
maria
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
spodnie są ok, materiał bardzo dobry gatunkowo, rozmiar ok zgodnie z opisem
2023-01-21
maria
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo dobry materiał i świetnie dopasowany garnitur. Wszystko idealnie się układa. To już mój drugi komplet w tym sklepie. Szczerze polecam bo warto!Dziękuję i pozdrawiam
2023-01-14
Anna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kostium idealny. Świetnie leży, rozmiar ok. Jakość materiału b.dobra. Bardzo dobry kontakt z firmą.Polecam gorąco. Mały minus za maszynowe wykończenie spodni.
2022-11-28
Ewa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Pięknie dziękuję za znakomicie skrojony i starannie wykonany czarny żakiet Sylwia. Wyrób prawie doskonały, a cena umiarkowana.Przesyłka starannie złożone i zapakowane, otrzymałam w tempie ekspresowym.Jestem oczarowana zarówno ceną jak i jakością wyrobów.
2022-11-12
Matylda
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Jestem zadowolona z zakupu. Rozmiar zgodny z tabelą. Polecam.
2022-09-30
Krystyna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kostium bardzo ładny , starannie uszyty, materiał dobrze się układa , rozmiar pasuje , ogólnie super! Polecam .
2022-09-30
Elżbieta
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Jestem bardzo usatysfakcjonowana z zakupionego żakietu materiał sprężysty miły w dotyku podszewka nie jest syntetyczna. Polecam wszystkim. Dziękuję
2022-09-27
Cecylia
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Świetny produkt! To już mój kolejny zakup.
2022-07-13
Jolanta
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
To kolejny mój zakup w firmie Pana Tomasza Spodnie bardzo pięknie uszyte, idealnie dopasowane z dobrej tkaniny.Jestem zadowolona, z wszystkich zakupów tej firmy. Gorąco polecam. Danuta Szymczykiewicz
2022-06-04
Danuta
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo wysoka i profesjonalna obsługa, dobra jakość materiału, szybka dostawa. Pozdrawiam.
2022-03-16
Jerzy
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Super material i wykonanie jestem bardzo zadowolona polecam super
2022-03-06
Danuta
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Jestem bardzo zadowolona z zakupu kostiumu. Porządna tkanina, staranne wykończenie, ciekawy i dobrze leżący fason. Polecam.
2022-03-02
Grażyna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Dzisiaj odebrałam zamówienie.Zamawialam kostium i garsonkę.Jestem Bardzo zadowolona.Rozmiary prawidłowe ,materiał tez bez zarzutów.Moge Śmiało Paniom Polecać.Dziekuje p Tomaszu . Jestem już Wasza klientkom.
2022-02-28
Jolanta
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Rozmiar idealny, materiał wysokiej jakości nie gniecie się.Polecam
2022-02-17
Irena
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Żakiet przepiękny! Bardzo wygodny ! Świetnie uszyty! Jestem zachwycona!
2022-02-09
Julianna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Super spodnie leżą elegancko rozmiar zgodny z opisem . Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Zresztą to mój kolejny zakup. Pełen profesjonalizm.
2022-01-29
Aleksandra
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Spodnie super. Bardzo starannie uszyte . Materiał gatunkowo bardzo dobry. To jest mój kolejny zakup w tym sklepie , zawsze jestem zadowolona. Bardzo miła obsługa. Sklep godny polecenia.
2022-01-29
Aleksandra
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Spodnie super. Bardzo starannie uszyte . Materiał gatunkowo bardzo dobry. To jest mój kolejny zakup w tym sklepie , zawsze jestem zadowolona. Bardzo miła obsługa. Sklep godny polecenia. Pełen profesjonalizm.
2022-01-29
Aleksandra
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Piękny komplet, materiał super ,szycie na 5 z plusem .Jestem mega zadowolona.Polecam wszystkim.
2022-01-25
Anna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo fajne spodnie, wygodne Dobrze leżą, mile w dotyku. Zamierzam dokupić cygaretki
2022-01-14
Joanna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Ładnie wyprofilowana góra żakietu, dostępne większe rozmiary. Starannie uszyty
2022-01-11
Katarzyna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo profesjonalna i szybka obsługa. Artykuł wykonany bardzo starannie z dobrego materiału ogólnie bardzo polecam.
2021-12-13
Ewa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kupiłam kostium, spodnie były do wymiany, na większy rozmiar, zgłosiłam mailowo, od wysłania maila nowe spodnie otrzymałam w ciągu 24 godzin !!!! SUPER, polecam wszystkim, obsługa ekspresowa.Dodam że kostium jest uszyty z bardzo dobrego materiału , mało się gniecie i jest bardzo wygodny. Dziękuję
2021-11-29
Ewa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Super termin dostawy extra wykonanie . DANA
2021-11-08
Dana
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Spodnie jakby były szyte na miarę ,wspaniale leżą ,materiał ok.Polecam ,kiedyś przez przypadek trafiłam na ten sklep I wiem ,że będę kupowała w nim ,to są kolejne zakupy i za każdym razem udany zakup
2021-11-07
Alina
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Jestem bardzo zadowolona z zakupu, materiał świetny, nie mnący, elegancko odszyte ,zgodne z opisem wymiary.
2021-11-03
Marta
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Spodnie starannie uszyte , dobrej jakości materiał. Bardzo miła kompetentna obsługa
2021-10-18
Ewa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Naprawdę przyzwoicie uszyte spodnie, które każda kobieta powinna mieć w swojej szafie. Materiał w porządku - nie za cienki, nie za gruby. Spodnie dobrze leżą, trzymają rozmiar. Dla mnie były za długie, więc skracając je zrobiłam mankiety i są jeszcze elegantsze.
2021-10-08
Ewa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Mam trudną figurę do spodnie, ale te leżą idealnie - są nie tylko dobrze skrojone, ale i pięknie odszyte. Jestem bardzo zadowolona. Polecam Firmę.
2021-10-02
Ewa Handziuk
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Jestem zadowolona z zakupu, jest to już mój pierwszy zakup, na pewno nie ostatni.Materiał i odszycie perfekcyjne . Polecam zakupy.
2021-09-27
Jolanta
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Spodnie są super od dawna szukałam takich .Polecam
2021-09-16
Zofia
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Żakiet SYLVIA czarny: zamówiłam rozmiar 44, ale niestety był zbyt opinający, więc zamieniłam na rozmiar 46. Wymiana przebiegła bezproblemowo i szybko. Sam żakiet bardzo mi się podoba. Polecam go zwłaszcza osobom nieco tęższym i z dużym biustem. Jest bardzo elegancki i z dość dobrego materiału. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
2021-09-08
Stefania
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Zakupiłam doskonaly produkt ,za przystępną cenę. Dziękuję za tabelę rozmiarów...bo chociaż standardowo korzystam z innego rozmiaru,pozwoliła mi wybrać właściwy. Jestem zadowolona z materiału ,z którego wykonano spodnie,ale przede wszystkim z ich odszycia. Polecam....z przyjemnością
2021-08-13
Bożena
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo elegancki, bardzo dobrej jakości, niestety zamówiłam za duży ale ze zwrotem nie było żadnego problemu. Polecam gorąco, podejście do klienta wzorcowe.
2021-07-09
Małgorzata
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Ładnie uszyty, dobry materiał, szybka dostawa. Polecam.
2021-06-06
BEATA
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Pięknie leżący żakiet, zgodny z rozmiarem, świetny, nie gniotący się materiał.Obsługa idealna, paczka od zamówienia w ciągu 3 dni została dostarczona. Polecam.
2021-05-14
Halina
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Oceniając produkt bardzo ładny zestaw dokładnie uszyty stosownie do rozmiarusprzedawca zaintereowany klientem-super
2021-04-23
Ula
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Spodnie bardzo ładnie uszyte. Materiał elegancki. Rozmiar w pasie i biodrach idealny. Niestety trochę za długie nogawki, ale nie ma problemu. Sama skróciłam i jestem bardzo zadowolona. Polecam!
2021-04-13
Halina
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Jestem zadowolona z zakupu, jest to już mój drugi zakup.Materiał dobrej jakości, ładnie odszyte. Szczerze polecam.
2021-04-06
Marta
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Wyjątkowo szybka i profesjonalna obsługa. Ubranie z materiału wysokiej jakości, świetnie uszyte. Na pewno kupię więcej ubrań z tej firmy.
2021-04-06
Renata
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Dobra jakość , staranne wykonanie i miła obsługa , polecam
2021-03-20
Barbara
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Profesjonalny kontakt i obsługa klienta na najwyższym poziomie.To był strzał w 10! Kostium jest idealny. Nadaje się zarówno do biura , cocktail party czy na rodzinną imprezę.
2021-03-19
Marzena
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo elegancki i idealnie skrojony żakiet.Miły w dotyku,nie gniecący się materiał.Do noszenia na każdą okazję.Niedrogi w porównaniu do żakietów innych marek,a leży lepiej.
2021-03-15
Małgorzata
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kostium piękny, bardzo dobry materiał, świetne wykończenie. Obsługa miła i kompetentna. Polecam serdecznie
2021-03-10
Iwona
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Serdecznie polecam zakupy w tym sklepie. Widać , że Ktoś bardzo stara się zaspokoić potrzeby klientek. Kupiłam sobie kostium Sylwia i komplet Julia i był to doskonały pomysł. Za 718 zł mam cztery bardzo eleganckie komplety. Mimo , że jestem 70+ , korzystając z podanej tabeli rozmiarów udało mi się idealnie wszystko zamówić. Wspaniałe jest to , że oba komplety są z tego samego materiału i można zamawiać różne rozmiary. Materiał jest bardzo dobry, po wyjęciu z kartonu nie było żadnych zagnieceń. Idealny dla osób podróżujących. Fason uniwersalny , pasuje dla młodych i dla starszych. Zmieniając dodatki można wyjść na służbowe spotkanie jak i do teatru. Termin realizacji zamówienia błyskawiczny. Od dłuższego czasu poszukiwałam takich zestawień. Dziękuję.
2021-03-09
Zdzisława
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Jestem bardzo zadowolona , jest to drugi mój zakup. Szybka dostawa sympatyczna obsługa i towar jakościowo bardzo dobry polecam.
2021-03-05
Regina
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Opis zgodny z dostarczonym towarem. Garnitur na każda okazje uszyty starannie z dbałością o detale. Obsługa sklepu niezwykle przyjazna reagująca na potrzeby klienta. Zostanę z pewnością stałym klientem. Polecam innym paniom dbającym o swój wizerunek.
2021-02-28
Agnieszka
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo udany zakup, polecam. Kostium bardzo ładnie leży na sylwetce i jest wygodny. Kolor jest bardzo twarzowy i przyciąga uwagę, a jednocześnie jest elegancki.
2021-02-26
Anna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Garnitur bardzo "kobiecy". W rzeczywistości wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach. Przed zamówieniem warto sprawdzić swoje wymiary zgodnie z tabelą na stronie producenta. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Polecam :)
2021-02-19
Ola
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Świetny krój, idealnie dopasowany rozmiar, POLECAM
2021-02-15
Maria
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Wybrałam kolor jaki odpowiadał mi najlepiej. Super kostium, dobry krój i ładnie się układa. Rozmiar 52 jest dla mnie lekko obcisły, ale mam motywację, aby schudnąć po zimie.
2021-02-12
Janina
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kostium pięknie skrojony,bardzo dobry materiał.Jestem zadowolona.Polecam
2021-01-30
Arleta
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kostium pięknie skrojony,dobrze leży i super materiał.Polecam
2021-01-30
Arleta
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Kostium jest starannie wykonany, wygodny i ładnie układa się na sylwetce. Polecam.
2021-01-30
Anna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Żakiet starannie uszyty z wysokiej jakości. materiału.Jest to drugi zakiet i bluzkę która kupiłam .Firma o dużej dbałości o klientaBardzo polecam
2021-01-21
Danuta,Barbara
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kostium bardzo elegancki, super materiał , dokładnie dobrane rozmiary oraz bardzo staranne wykończenie. Jestem bardzo zadowolona. Poleciłam znajomym koleżankom oraz córce, która już ogląda wasze produkty i na pewno coś sobie zamówi. Gratuluję Panu Tomaszowi Sar udanych projektów i solidne prowadzenie firmy
2021-01-17
opinia o produkcie
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Spodnie super, eleganckie - polecam
2020-12-30
Teresa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Eleganckie spodnie z dobrej jakości materiału i starannie uszyte. Jestem zadowolona i polecam ten sklep wszystkim paniom , które chca zakupiś ładne i niedrogie ubrania .
2020-12-14
Urszula Szczytowska
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kostium bardzo dobrze uszyty ,wyglądam w nim ładnie, dobrze leży.
2020-12-14
Barbara
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Spodnie bardzo ladnie leza, eleganckie, ladnie wykonczone. Zamowienie zrealizowano bardzo szybko,sposob platnosci oraz dostawy jak dla mnie najwygodniejszy i najbezpieczniejszy tj. za pobraniem na poczcie.Kupilam ponadto 2 sukienki, z krorych jestem mega zadowolona, moge polecic ten sklep.
2020-12-11
Danuta
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo dobry materiał. Eleganckie spodnie. Dokupiłam żakiet Sylvia czarny. Polecam
2020-12-09
Malwina
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Przepiękny żakiet. Cudownie odszyty, bardzo dobry materiał. Kupiłam też spodnie. Jestem bardzo, bardzo zadowolona. Dziękuję. Pozdrowienia z Niemiec.
2020-12-09
Malwina
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Wszystko mi się podoba. Dobrze załatwia się zakupy z panem Tomaszem. To nasz drugi zakup. Żona zadowolona
2020-12-09
Tadeusz
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Spodnie czarne zwężane piękne. Materiał bardzo przyjemny miły w dotyku. Spodnie porządnie uszyte.Jest to mój kolejny zakup w tym sklepie, jestem bardzo zadowolona.Na pewno jeszcze tutaj wrócę.Sklep godny polecenia.
2020-11-17
Olga
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 2749 opinii
pixelpixelpixelpixelpixel